| Lukasz a întrebat:

Salut ma doare in partea dreapta un pic mai sus de sold.
Am apendicita?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Skylimit a răspuns:

Depinde..pe mine ma durea atunci cand dupa ce am facut efort fizic "brusc". gen am stat un an si am "putrezit" dupa ma apuc eu sa fac in fiecare zi exercitii pentru abdomen si 25 de flotari.

| Lukasz explică (pentru Skylimit):

Si pe mine ma doare de la efort fizic dar nu in tot deauna

| Alecsandra_Iuga_Ramona_1996 a răspuns:

Si eu am fost operata acum 7luni
durerrerea e akl unde incepe "v"adica pe linia dintre buric si osu bazinului dar iti amorteste piicioru, greata, sau dureri jenante si febra