| anonim_4396 a întrebat:

Salut ma doare testiculul drept, cand trag de piele, poate fi dij cauza lenjerii sau ce poate fi altceva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Hainele nu trebuiesc niciodata sa fie stranse pe corp. Daca sunt stranse renunta la ele si apoi vei vedea rezultatele.
Daca nu sunt stranse si inca exista durerea, atunci trebuie sa mergi la urgente. O durere in astfel de locuri poate aparea si dupa o lovitura de acum cativa ani in urma si de care poate am uitat. In astfel de cazuri ziua de maine poate fi prea tarzie; de aceea trebuie mers la urgente -adica astazi.

| Muresan_Marius_Ioan_1975 a răspuns:

Poate te-o jenat lenjeria intima, dar daca durerea persista cateva zile mergi la medicul de femilie sa-ti dea trimitere la urologie

| Marceldefer2k18sufletuthau a răspuns:

De ce ma esti gei?

| Cristiaan232 a răspuns (pentru Marceldefer2k18sufletuthau):

Se poate sa nu comenteze un prost care nu stie romana

| Marceldefer2k18sufletuthau a răspuns (pentru Cristiaan232):

Unde am scris gresit in romana bai puradelule

| JackR a răspuns (pentru Marceldefer2k18sufletuthau):

Transcrierea fonetica, in limba romana, a cuvantului "gay" este (in cel mai bun caz) "ghei".