| Jdjrjrjrdndnfn a întrebat:

SalutwinkingMi-am pus o gramada de dorinte negative in gand si mi-e frica sa nu se indeplineasca mai devreme sau mai tarziu... Oare ce as putea face?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
10 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Nu de indeplineste nimic doar gandindute

| Jdjrjrjrdndnfn explică (pentru Freya1):

Pai se zice ca daca iti pui dorinte in gand, se indeplinesc mai devreme sau mai tarziu...

| Freya1 a răspuns (pentru Jdjrjrjrdndnfn):

Cine te-a mintit?

| Jdjrjrjrdndnfn explică (pentru Freya1):

NimeniwinkingAsa scrie pe net

| Freya1 a răspuns (pentru Jdjrjrjrdndnfn):

La desene poate.Nu e adevarat

Răspuns utilizator avertizat
| Ruptura a răspuns:

Cati ani ai?

| Jdjrjrjrdndnfn explică (pentru Ruptura):

De ce intrebi?hee heeSi de ce iti pasa? Ce legatura are varsta cu intrebarea mea?hee hee