| anonim_4396 a întrebat:

Noaptea cand ma trezesc am niste gesturi din mâini necontrolate, tin sa mentionez ca patesc asta foarte rar.
Stiti de unde provine si ce pot face?
Ofer FUUUUNDAAA

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| MDRLC a răspuns:

Probabil visezi urat sau ești agitat pe parcursul zilei... Dacă simti ca e de la asta incearca sa fii mai cam. Dacă nu îți sugerez niște calmante pe baza de plante...Sau te poți duce la farmacie sa menționezi problema prin care treci.

2 răspunsuri:
| AnDrEi571 a răspuns:

Ai putea sa ai sindromul de tunel carpianl, adica ai un nerv in mana sucit!

| AnDrEi571 a răspuns:

Poate dormi intr-o pozitie care iti produce durerea!