| anonim_4396 a întrebat:

De ce tot ma trezesc noaptea patesc asa de doua luniDe ce tot ma trezesc noaptea patesc asa de doua luni

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Asa mi se intampla si mie.
Din pacate e de la stres sad

| BassHunter13 a răspuns:

Poate esti stresat ai prea multe pe cap! Odihnestete si iesi la o plimbare in aer liber... Daca insomnia persista consulta un psiholog!

| petre059 a răspuns:

Ar fii bine sa consulti un doctor, sa nu ai inceput de depresie, asa am patit si eu.Se trateaza usor cateva pastile si gata.

| d3du a răspuns:

Si eu patesc la fel dar stai linisitit nu e nici o depresie s-a schimbat si ora. si na noaptea e mai lunga... si daca ti-ai facut un prg de aceea te trezesti pentru ca organismul nu era obisnuit sa se relaxeze atat funda:d