| Parazitu1990 a întrebat:

Salut oameni buni. Vreau sa va spun, ca acum 2 luni de zile am facut prima operatie la degetul mare de la picior,am avut un neg imens,ce dureri am putut avea in timpul operatiei nu va pot descrie! Ieri am fost la medicul ortoped,sa intreb ce se intampla cu genunchiul meu tot trosneste cand merg.Bun! Am facut radiografia,iar acesta vine si imi spune"Da,se pare ca aveti o ruptura de menisc la geniunchiul stang,cartilajul este facut praf cu alte cuvinte, si trebuie sa intervenim chirurgical.Acum fratiilor, cum mama dracului pot intampina atatea probleme la 24 de ani? Care sa fie cauzele care au dus la distrugerea cartilajului? Multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| anad a răspuns:

Consulta si un alt medic pentru a fi sigur de diagnostic si de necesitatea operatiei.