| Irina777 a întrebat:

Salut, poate cineva sa ma ajute... ma dor picioarele de la genunchi in jos, mai precis osul cela, si nu intotdeauna, numai atunci cind merg sau dansez in degete, stie cineva care ar fi cauza? Ms anticipat.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| PisicutzaCenusie a răspuns:

Poate ai dormit cu piciorul incordat. Daca e asa trebuie sa freci genunchiul imn fiecare zi cu ulei de masline, stiu de la bunica mea.Succes!

| TheSmith a răspuns:

Este plin de "doctori" pe TPU! daca te duci la unul calificat afli si de ce ai aceasta problema!

| Elly0504 a răspuns:

Poate ca ai febra musculara sau poate nu ai destul calciu in corp si chestii dinaste...dar nu pot spune eu ce ai.iti recomand un doctor