| Irina777 a întrebat:

Help me, deci atunci cind merg, alerg sau dansez in degete, ma dor picioarele de la genunci in jos, mai precis de la genunchi pina la degete, ma doare ingrozitor, apoi dupa vri-o ora imi trece, pina nu alerg din nou, si iar ma doare. Poate sa-mi spuna cineva ce este, si daca este grav?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Casper003 a răspuns:

Nu este grav, mi se intampla si mie prin clasa a 5-a, a 6-a. Fa mai multa incalzire inainte de activitatile fizice pe care vrei sa le faci.