| hackerulxxx a întrebat:

puteti sa ma ajutati?

bunicul meu are 68 de ani si de vreo 4 orii i-a curs sange din nas ai

vajaie si urechea stanga si tot dupa narea stanga i-a curs si sange

a fost la o farmacie si ia luat tensiunea avea 15 cu 9

dar farmacista de acolo i-a zis ca ai bate inima cam incet adica are sub 60 pulsul acum nu stiu ce credeti?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| AdelinaC a răspuns:

Face pusee de hipertensiune. Mergi urgent la cardiolog ca e periculos.