| MarianAndrei97 a întrebat:

Puteti sa-mi spuneti si mie exercitii care ajuta la slabirea picioarelor, am tinut un regim am slabit la burta dar la picioare nu se cunoaste deloc nu stiu ce sa fac va rog frumos dati-mi cateva sfaturi. (Scuzati categoria )

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Degeaba faci mii si mii de genoflexiuni daca nu te alimentezi corect. Trebuie sa ai 5-6 mese pe zi scurte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Mai intai eu spun ca ar trebui sa incerci sa ai mai multa grija la alimentatie si sa faci cat mai multa miscare.
ietesicuredeslabit.blogspot.ro/2010/07/exercitii-pentru-slabirea-coapselor.html
Poate te ajuta.
Te pup!

| RalucaBRM a răspuns:

Incearca dieta dukan combinata cu macar 30 de min de sport... eu am tinut-o si am slabit considerabil la picioare dar la burtica mai am... tu cu ce dieta ai scapat de burtica? happy