| Cream a întrebat:

Am si eu o problema. am tinut un regim si am slabit destul de multe kg. dar mi-a ramas celulita pe picioare si fund.si chiar multa.cum scap de ea? daca se poate sa dati linkuri cu exercitii etc.

4 răspunsuri:
| PinkPanther a răspuns:

Masaj, sport. si daca ai bani poti sa iti cumperi si un aparrat di ala relax and tone, e foarte bun contra celulitei

| Cream explică (pentru PinkPanther):

Coincidenta e ca am aparat din ala.dar vroiam sa vad parerile voastre ca sa nu pierd timp degeaba facand masaj cu el happy

| danielcretu1980 a răspuns:

Mult masaj.
stimuleaza vasodilatatia capilarelor si circulatia e mai buna, ceea ce actioneaza la nivel celular prin drenarea zonei.
pe scurt, scapi.
poti folosi si ceva crema happy

| roxana19998 a răspuns:

Buna..Ai putea sa iti faci masaj cu relax and tone dar ar fi recomandat sa faci si exercitii pentru partea inferioara a corpului pentru a prevenii aparitia celulitei. Uite aici un link :http://www.youtube.com/watch?v=YqbearWpFNQ