| ALEXXXL19 a întrebat:

Salut, sa incep.
De curand m-am dus la politie dupa ce nu am dormit o noapte intreaga fiind la munca termin treaba acolo si ma intorc, ma pun sa dorm si dorm 11 ore. Dupa am inceput sa am stari de raceala, adica dureri de cap, nas infudat si dureri de gat si 36 grade, dupa o vreme durerile de cap au trecut acum si cele de gat, dar inca e nasul infundat si gatul imi vine sa tusesc si parca nu mai respir asa de bine. Asta o fi de la tigari, cam fumez mult de la o vreme, un pachet la doua zile, ce ar putea fi? De obicei trecea repede gripa sau raceala, am suferit de melanom in metastaza operat si imunoterapuie un an, deci sistemul meu de aparare stiu ca nu mai e ce a fost, dar cum sa fac sa nu mai tusesc si sa imi curga nasul? Devine enervant si poate lumea crede ca am covid, eu avand doar o gripa, raceala.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Știu că ești bolnav. Te stiu de mult timp, tot de pe site, citindu-te. Ai grijă de sănătatea ta. Să te îmbolnăvești de covid, asta îți mai lipsește, pe lângă problemele de sănătate pe care le ai!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut!

Iti recomand sa faci niste investigatii si sa faci ceva pentru a te însănătoși cât mai curând cu putință, iar mai apoi ni ar strica sa începi să faci terapie pentru dezvoltare personala, la cum ai formulat întrebarea cu siguranță ai nevoie si nu e o rusine deci nu mi-o lua in nume de rau.

Multa sanatate!

| justme95 a răspuns:

Fa niște investigații amănunțite, eventual dacă poți, ia-ți câteva zile libere.