| Floreenofficial a întrebat:

Sa spun ca de prin martie am inceput sa stau in casa fara sosete in picioare.Acum nu am sosete,bineinteles, dar am inceput de ieri sa ma gandesc daca e bine sau nu si nu stiu ce sa fac.M-am invatat asa.Am lipi, papuci de casa.Ma sterg pe talpi cu mainile si cu servetele la 2-3 zile.Voi purtati sosete acasa? Ajutati-ma,va rog frumos, cu un sfat.Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| laviniaaaaaaaaa a răspuns:

Mie nu imi place sa port șosete cand sunt in pat. Mereu le dau jos și cand ma ridic uit sa mi le iaulaughing Și mai mereu nu port șosetelaughing Cat despre mizerie daca e curat pe jos și te speli o data-de 2 ori pe picioare nu e nimic. Eu cel putin asa fac. Dar bineinteles e curat pe jos și nu mă murdaresc.

2 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Te stergi pe talpi la 2-3 zile? Daca nu iti speli picioarele in fiecare zi, mai bine poarta sosete pentru ca duci toata mizeria in pat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poarta papuci.