| amorezul17 a întrebat:

Salut, sa va spun povestea mea, eram vorbaret radeam cu baietii faceam, glume etc... acum sunt inchis in mine nu mai vorbesc decat 3-4 cuvinte pe zi si 2 dintre ele sunt salut si pa, n-am mai zambit de... mult timp, nu mai pot rade nimic sadNu are legatura cu nici-o fata, cu nimic pur si simplu dintr-o data sad.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| AlCoLiKdEnIsA a răspuns:

Ceva s-a intamplat... u.deva ceva a fost... schimbarea asta brusca a fost cauzata de cineva de ceva. App daca vrei sa eazi vorbeste cu mine :-D de obicei rad singura de proasta dar pot face ceva si pentru tine;-) somnic pufos kiss

1 răspuns:
| darriya a răspuns:

Ai intrat intr-o depresie care nu-ti va da pace,daca nu faci nimic, si nu iti dai silinta sa iesi din starea asta, vei ajunge mai rau, iesi in lume, fa ceva dar nu sta asa. poate fi si de la vremea asta nenorocita care a venit dintr-o data si nu te lasa sa faci nimic