| незнакомкa123 a întrebat:

Salut spuneti-mi va rog de unde pot sa cumpar Black Mask, Moldova

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| 17Ioana a răspuns:

Buna!
Daca nu gasesti, incearca aliexpress, o gasesti mult mai ieftina si cu livrare gratuita. Gen 10 dolari. Doar ca astepti cam 2 saptamani pana primesti pachetul.
Bafta