| mTw a întrebat:

Salut
Este buna black mask? Am văzut că ar ajuta impotriva acneelor, impuritatilor, etc. A incercat-o cineva? Işi face efectul? Merită să o cumpăr?
Funda.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Fii mai explciit, ce intelegi tu, sau la ca te referi cand spui: "black mask", pentru ca o masca neagra se obtine si punand namol de la Lacul Sarat pe fata, ca-i negru-negru si se foloseste si la masti, sau confetictionand o masca din material negru, care o poti purta pe fata, a scunzandu-ti imperfectiunile fetei?
Cand doresti o informatie despre ceva, straduieste-te sa dai si informatia corecta, sa stim la ce te referi.

| dianainsta01 a răspuns:

Eu am inteles ca ar fi buna, dar totusi nu cred ca merita. sunt multe asemanatoare, pe la dm se gaseau, tot asa care se dezlipesc si iti lasa fata mai curata. plus ca sunt si mai accesibile.

| Pupix2002 a răspuns:

Buna.pe You tube se găsesc foarte multe filmulete cu black mask.alege un videoclip să vezi dacă e buna!