| catanel10 a întrebat:

Stiti cumva daca pot sa iau creatina si fara sa fac sala, astept raspund cat mai repede dau fundahappyadica eu fac fotbal si mai fac exercitii si acasa si as vrea sa stiu daca se intampla ceva.Sau daca puteti sa-mi spuneti alte metode sa-mi maresc masa musculara si sa mai iau in greutate plz?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| vlad_4846 a răspuns:

Puiut.creatina se ia in combinatie cu un supliment de proteine... nu se ia ca vitaminele,, trebuie sa faci antrenamente.

citeste aici.

http://www.terapii-naturiste.com/......ydrate.htm