| anonim_4396 a întrebat:

Salut, subiectul pe scurt:
am 16 ani acum si cand ma masturbez elimin sperma incolora, la varsta de 8 ani am facut operatie deoarece nu aveam un testicol cazut.
Acum sunt ambele cazute, dar stiu ca trebuie sa aiba culoarea alba, nu incolora

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu am fost operat de pendicul flotang stang (la fel ca tine nu aveam ambele testicule cazute, numai ca eu m-am operat mai tarziu). Sperama incolora si in cantitati foarte mici se datoreaza faptului ca esti apuizat acolo jos. La fel ca ceilalti iti recomand sa o lasi mai usor cu masturbatu. Incearca si tu sa o lasi pe dreapta in pace cateva zile daca se poate si 2 saptamani si dupa du-te la o fata. Nu vreau sa te jignesc sau sa rad de tine. Dar din spusele tale eu inteleg ca inca esti virgin. Iti recomand o pauza de 1 saptamana si dupa o fata

9 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu e identica la toti barbatii. Si nu trebuie sa fie alba, ci mai degraba incolora si laptoasa.

| Derye a răspuns:

Te masturbezi zilnic?
La unii se intampla pentru ca o fac prea des. Stai si tu 2-3 zile si o sa vezi sperma frumoasa ce curge rolling on the floor (ce nasol a sunat)

| TabooR a răspuns:

Frate daca faci asa zilnic cam se duce prea multa mai fa si u o pauza si ia o fata mai sigur ca sa te saturi lasa masturbatu

| sporadic a răspuns:

Salut!
Naky, esti un baiat normal.Nu-i problema daca sperma ti-e incolora.Nu-i nimic in neregula ca te masturbezi la 16 ani:toti o facem! dar unii n-au curaj s-o declare altii ar vrea dar cred ca nu e bine sau nu e voie etc. si uite-asa ne umplem de probleme psihice dar nu fizice. E ok.

| knnight a răspuns:

Vb.si tu cu un specialist happy

| xxx_5362 a răspuns:

Eu cred ca e vreo dereglare la mijloc.ar fi mai bine daca consulti un medic.de ce masturbezi? prietena nu vrea sa-ti satisfaca dorintele?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Asta e te-ai operat si asa e sperma ta daca vrei mergi la medic sa aflii mai multe asa cand o sa ajungi sa iti faci o familie sa stii daca poti face copii

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Unde am zis ca o fac zilnic?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

M=ai usor cu mastrubatu