| Unknow696 a întrebat:

Salutare, am 13 ani sunt baiat si la varsta mea am aflat ca trebuie macar o data sa ma masturbez. Cand am incercat erectia a ajuns doar pana in varful penisului.Nu stiu ce sa fac.Culoarea este alba si nu mai este inca incolora. Deci intrebarea este: de ce ajunge sperma douar pana in varf si nu continua. Va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Organele tale sexuale sunt inca in faza in care de abia incep sa se maturizeze. Din acest motiv inca nu produc sperma necesara, suficienta pentru ca aceasta sa poata fi ejaculata. Trebuie sa mai ai putina rabdare, deoarece de obicei maturizarea organelor genitale se produce de regula dupa implinirea varstei de 14 ani. Multa sanatate.

2 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Puta ta nu este pregatita pentru ejaculare. Mai asteapta sa se maturizeze puta ca sa poata ejacula.

| ToKen a răspuns:

Dejectia**
Mai asteapta vreun an si-ncearca din nou.