| Nicușor2508 a întrebat:

Salut, sunt băiat, am 16 ani si de ceva timp la sfarcul stang parca e un nodul e asa tare si micut sub el si mă doare cand apas, care este treaba? Ma puteti ajuta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Esti la pubertate. Cu timpul va dispare durerea.

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ce intrebarea este asta, "care-i treaba"?
Tu nu stii ca trebuie sa mergi la medic cand te doare ceva, sau se umfla?
Nu-i de stat si nici de intrebat pe forumuri, ca pierzi timp inutil si nimeni nu te poate ajuta, pentru ca poate fii orice: ganglion limfatic inflamat, tumoare, chist etc.

| oz_1736 a răspuns:

Toti baietii au asa ceva la pubertate. Intreaba prietenii si te vei convinge