| MrAngelus a întrebat:

Sunt baiat si ma doare sfarcul stang cand il apas. E tare rau. Ce inseamna asta? Unul din clasa mi-a zis ca este ceva normal pentru copiii de 13-14 ani.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Andr3iutz a răspuns:

Ia si documenteaza-te...
http://www.sfatulmedicului.ro/......barbat_863
fundita?!

3 răspunsuri:
| dmrtr a răspuns:

Salut!
este ceva normal... asta o sa se intample la toti copii intre 13-14 ani tongue

| MiK3L a răspuns:

Salut, da intr-adevar e ceva normal, o sa-ti apara si la dreptul, asta daca nu ti-a aparut pana acum. Multumesc! happy

| Babylonul a răspuns:

Esti la pubertate frate ce vrei sai faci mergi inainte si pe mine m-a durut un timp da iti trece devii barbat laughing)