| theywyd2 a întrebat:

Salut, sunt intr o problema, cred...
Cred ca am FIMOZĂ dar nu sunt foarte sigur...
Pielea penisului imi acopera complet penisul, si in erectie pielea imi acopera ba un sfert din capul penisului ba jumatate ba deloc, chiar nu stiu ce sa fac, mai ales prietena mea mi-a propus niste "aventuri" la vara si nu stiu daca ar trebui sa imi fie rusine sau nu de ea, pls help, chiar nu stiu ce sa fac.
tin sa mentionez ca am 15 ani

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Freya1 a răspuns:

Sunt oameni care asa le este constructia.Si daca isi pierd virginitatea tot asa le ramane si doar medicul poate sa te ajute daca te deranjaza asa tare. Cert e ca nu e ceva grav poti sa stai linistit doar estetic te supara.Prietenei daca se uita ciudat sau te intreaba spune-i ca asa sunt uni baieti asa le este constructia aveti marimi foarme si etc diferite cum si la noi la femei e la fel

3 răspunsuri:
| GazaaGng a răspuns:

Ai durere cand te urinezi sau dureri locale?

| theywyd2 explică (pentru GazaaGng):

Nu am nici o durere

| GazaaGng a răspuns:

Daca nu ai, nu are de ce sa-ti fie rusine este o chestie normala, eu am avut aceeasi chestie dar m-a lamurit fratele m.ai mare happy Succes cu prietena!