| Vladut123456 a întrebat:

Tocmai mi-am scos mana din ghips,insa singur,a trecut termenul in care sa stau cu ea, insa ma mai doare putin in locul unde a fost rupta cand o ridic sau las palma in jos iar bratul drept, este normal sau mai trebuia sa stau cu ea?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Este normal, acum trebuie sa faci recuperare, gimnastica medicala.