| ashmeker a întrebat:

am 14 ani si de aproximativ un an nu am mai crescut aproape deloc max 1 cm ce sa fac precizez am 1, 45cm... Funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fii linistit.Toti avem o perioada de stopare in crestere.Fratele meu era tot asa micut foarte multa vreme. Dupa vreo cativa ani su-a dat drumul la crestere.ca si altii, nu e o problema, e o perioada de stopare in crestere.

| anonimguy3 a răspuns:

Am colegi care au tot 14 ani si abia au 1, 49 deci nu e o mare problema. Pana la 21 de ani mai cresti.

| Alexutzu_Alex_1980 a răspuns:

Baschet

| darkmycs1 a răspuns:

Fa un sport bascher/handball/fotball fa sport alearrga