| Costy2k a întrebat:

am 15 ani si sunt baiat. Am observat de ceva timp ca am sanul stang e mai mare decat cel drept. Poate sa fie vreo boala sau este o dereglare hormonala

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

E normal. Stai linistit.
happy

| Elena9328 a răspuns:

Du-te la medicul de familie.

| ovidiu123432 a răspuns:

Prea mult wank ce sa zic laughing). Nu cred ca ai nimic dar totusi poti sa consulti un doctor, este cel mai bine.