| cipryotu a întrebat:

Am un prieten de 16 ani care are sanul drept mai mare decat cel stang. Ce problema are la el? ii ceva grav? multumesc mult!

8 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Eu totusi sper sa fi vrut sa scrii prietenalaughing)

| laurentiu a răspuns:

Asta te intereseaza pe tine laughing
tatele prietenului tau straight face?

| alecs871 a răspuns:

Ai prieten cu sani?
Bine ca nu le-ai spus glande mamare.
Daca zici ca are "sanul" drept mai mare decat cel stang, lasa-ma sa ghicesc, el este stangaci.

| Raressh69 a răspuns:

Nop nu are nimic asa e el. daca ar trage putin la sala i s-ar forma egali

| AlinPlaya a răspuns:

Salut! Cum adica ai un prieten cu sani? laughing Poate o prietena. Sau prietenul asta al tau e cumva Naomi? laughing
Ave!

| AmelieIdk a răspuns:

Nu cred ca este nicio problema grava. Este inca adolescent, corpul lui este in continua schimbare. Insa ca sa stea mai linistit poate sa apeleze la un doctor.happy

| christinne_1321 a răspuns:

Nu e nimic.Doar hormonii de cresterehappy. Si la fete li se intampla.Nici un san nu este egal cu celalalt.

| cipryotu explică:

Nu da el o zis sa postez intrebarea asta aice sa vada ce face noahh :@