| rhdjskdjjcjfjdjx a întrebat:

SALUT TPU. Am 17 ani si am ceva barba sa zic asa,, imi creste mare, dar faza e ca pe obraz gen nu creste asa mare si deasa, creste super aiurea. Pot sa folosesc ceva ulei sa ajut putin?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| rhdjskdjjcjfjdjx explică (pentru OptsprezeceUnsprezecedouamiidouazecisidoi):

Ambele chestii. ma si enerveaza ca se vede aiurea asa stii.

Bula
| Bula a răspuns:

Barbiereste-te zilnic (cu lama sau brici), si in 2 ani se va intari, indesa.winking

| rhdjskdjjcjfjdjx explică (pentru Bula):

Nu prea functioneaza asa laughing))... dar incerc

| Violleta2022 a răspuns:

Barba si parul de pe cap si corp cresc hormonal!
Uleiul poate sa faca barba sa luceasca ca altceva nu are ce sa-i faca!
Ai totusi 17 ani, esti adolescent, abia de acum iti creste barba, mustati, ilozitati....ai rabdare ca va creste pana la 25 de ani, cadn se incheie perioada copilariei.

Răspuns utilizator avertizat