| olivikkka a întrebat:

am auzit ca ouale de prepelita sunt bune pentru a slabi. Este adevarat? A incercat cineva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Iulian03 a răspuns:

Nu cred, dar nu contine coresterol si sunt bune pentru multe boli.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Sunt bune in tot felul de afectiuni.
Sunt foarte sanatoase.
Dar nu slabesti cu asa ceva.
Renunta la mancarea nesanatoasa si fa zilnic miscare.
Te pup!

| ReusxD a răspuns:

Sunt nişte superstiţii de la bunici si bunice fară creier.

| Yssy12 a răspuns:

Eu am mancat oua de prepelita, sunt adorabile! Am mancat sanatos 1 luna+ouale de prepelita si am slabit 2 kg(daca va uitati la raspunsurile mele am tinut vreo 10 diete) intr-o luna.Ele au colesterol mic, dar fapul ca sunt mici nu inseamna sa mananci 6.Maxim 3! Altfel nu vei slabi.
PStonguerin dieta mea am adaugat si putin din ciocolata, aia si cealalta daca tu nu o sa faci cred cs vei slabi dublu! Mult noroc daca vrei sa slabesti!