| pixeltinker a întrebat:

Salut TPU! Am avut o rana si am rupt acea coaja, iar acum s-a inchis si a ramas un semn de o culoare inchisa. Ce as putea folosi pentru a nu ramane? Mulțumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Yuoia a răspuns:

Ti-ai facut-o cu mana ta. Ramane semn.

| Elenaaa1111111128383848383838383838 a răspuns:

Buna poți sa te duci la farmacie și sa ceri "ulei sau gel pentru cicatrici" (eu îți recomand BIO-Oil) îl poți găsii și pe net e in jur de 25-40 de lei. Pup sper ca te am ajutat