| StefyRoFTW a întrebat:

Am baut foarte mult pepsi intr-o perioada si din momentele respective au inceput si problemele. In primul rand, mi-a fost afectat ficatul, acum sunt pe tratament. Imi poate explica cineva care a patit la fel sau care este din domeniu daca este normal sa am scaunul negru? Ma gandesc daca este un efect al ficatului. Va multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Crisstinayy12 a răspuns:

Nu știu dacă il știi, dar, Ilie, de pe YouTube, "Ilie vlog's", el mereu era înnebunit după coca cola, și aves in frigider mii de doze. La un moment dat s-a îmbolnăvit (luna trecută) iar acum nu mai consuma coca cola. Nu știu exact ce a pățit dar a fost in spital.

Nu neapărat din cauza sucului te-ai îmbolnăvit, e prea rapid dar probab că și din cauza astam Scaun negru e de la Pepsi, deci nu îți fa griji. Scaunul de obicei ia culoarea la de ai mâncat mult. Exemplu eu am.mancat spanac și am făcut verde. Unii mănânc morcov și fac portocaliu.

| StefyRoFTW explică (pentru Crisstinayy12):

Stai linistit. am patit din cauza ca m-a durut ficatul si nu am spus dar acum e ok

4 răspunsuri:
| Sociopatul a răspuns:

La fel am patit si eu, dar de cateva luni iau un tratament si aproapte m-am vindecat. Sigur e din cauza ficatului, nu te lua dupa cei care nu stiu ce inseamna asta. Un alt semn pe care eu il traiam in fiecare dimineata era o durere de burta. poate si tu ai la fel.

| StefyRoFTW explică (pentru Sociopatul):

Stai linistit, m-am vindecat

| Eucumamajunsaici a răspuns:

Valeu, te-ai distrus organismu sad