| Dumii100 a întrebat:

Salut TPU! Am hernie de disc lombara L4-L5 și aș dori să știu dacă în Prahova există un spital privat care face operații de acest gen și dacă știți cam cat ar costa? Mulțumesc și multă sănătate!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| YTBDrawingBase a răspuns:

Citeste cartea asta si vei vedea unde este adevarata problema. Raspuns personal... http://www.ciordas.ro/......ui_tau.pdf

| Sophieka a răspuns (pentru YTBDrawingBase):

Interesanta. Eu o voi citii. Vreau sa imi curat subconstientul si sa adaug in el informatii si afirmatii frumoase si benefice, pentru a-mi continua viata intr-un mod bun, sanatos si pe placul meu.