| ExtezY77 a întrebat:

am in zona inghinala niste bubite mici si unele mai mari pe care le simt tari sub piele ca si cum as avea o piatra bagata sub piele... ce sa fie? n-am intretinut relatii sexuale pana acum

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Darkmagic a răspuns:

happy Te-ai epilat...
"Bubitele" sunt consecinta iritarii pielii, si mai exista posibilitatea ca foliculii (NU cei ovarieni!) sa fi dat drumul unor fire de par pe sub piele.
Se intampla frecvent, mai ales daca folosesti lama...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Te-ai epilat in aceasta zona?
S-ar putea sa fie doar niste fire de par crescute sub piele.
Daca te ingrijoreaza, mergi la medic.
Te pup!

| marinaa9 a răspuns:

Daca te-ai epilat recent probabil sunt un fel de cosuri, daca incerci ca le spargi iese un fel de puroi, dar mai alb, mi s-a intmplat si mie

| ShadoWizz a răspuns:

Mai bine du-te la doctor sa-ti zica el fiindca el e specialistul, te si vede dar are si "aparatura" necesara sa vada ce ai.