| UngureanuR a întrebat:

am niste linii/dungi rosii pe pielea genunchiului si liniile par putin, foarte putin iesite din piele, de parca ar fi vene. Rog seriozitate, multumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| PeFuga a răspuns:

Au aparut de curand? Sau le ai de mai mult timp? Dupa descriere e posibil sa fie vorba despre vergeturi, insa nu am de unde sti exact ce ai tu...

| UngureanuR explică (pentru PeFuga):

Nu, nu le am de mult timp. Dar, cel mai probabil sunt 'vergeturi' m-am interesat si cred ca asta am. Voi merge la medic oricum.

| DaftPunk a răspuns:

Se numesc vergeturi.Documenteaza-te despre ele.

| PinkHD3 a răspuns:

Salut si mie mi-a iesit pe piele asa ce zici tu.
E o alergie, tot ce trebuie sa faci e sa mergi la medicul de familie pentru a-ti da o alifie.
Te dai cu ea pe piele de 2ori pe zi, si in max 3 zile esti ca nou.

| UngureanuR explică:

Am uitat sa intreb: Ce-ar pute fi?

| UngureanuR explică (pentru UngureanuR):

Putea*, am o zi proasta.