| zeuspebepeee a întrebat:

Am o intrebare legata de mine personal, eu la momentul de fata nu pot pune kg pe mine, si ma va intreb daca este vreo solutie de a face asta, oricat as manca tot slab raman.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| AnonimaPff a răspuns:

Am trecut prin asta pana acum vreo saptamana, cand am observat ca m-am ingrasat radical. laughing te sfatuiesc sa mananci banane si mancare, iar dulciuri mai putine, ca nu ele ingrasa.

6 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Am si eu un prieten ce are aceias problema dar probabil trebuie mers la medic.
Du-te la medicul de familie ce iti va face o trimitere sau iti va prescrie ceva suplimente sau vitamine.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Si eu tot la fel sunt, de cand am ajuns la 63 de kg nu mai pot urca. Si eu mananc destul de mult, asa sunt organismele noastre.

| BuLaNNNeL a răspuns:

Nu mănânci suficient.

| Victoria18 a răspuns:

Poate fi o problema in organism... Analizele de sange, ecografia abdominala, colonscopia, etc... sunt o solutie. Sau nu ai nimic si ăsta e felul tau de a fi.

| Kerre a răspuns:

Incearca sa consumi mai multe grasimi.

| AlecuAlex a răspuns:

Fructe multe lactate fara dulciuri regulat si sport