| Tentacle111 a întrebat:

Am o intrebare legata de tratamentul homiopatic; despre alimentele interzice.Ce nu am voie sa manance/beau cat timp iau acest tratament? In afara de menta, cacao si ciocolata.As putea sa beau sucuri acidulate gen Pepsi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| doctorandus a răspuns:

Tratamentul homeopatic este o frectie la un picior de lemn. Mai bine te tratezi la un medic serios.