| Omtheman a întrebat:

am o piatra de 8mm la rinichiu stang am fo la doctor urmez tratament ceai de cirese, rowatinex si no-spa, vreau sa stiu cand o voi elimina prin urina daca va durea asa tare si ce ar trebui sa fac sa nu ma doare asa tare? si tratamentu cu litrotritia doare vreau niste informatii despre acest tratament? Dau funda astept raspunsuri serioase! happy Multumesc de ajutor!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Omtheman explică:

Mai astept cateva raspunsuri happy Nui graba happy

| LazyMode a răspuns:

Salut! si eu am aceeasi problema ca tine dar stai linistithappynu o sa elimini piatra cu totu dintr-o data.Tratamentul pe care il ei face sa fragmenteze piatra deci nu te va durea asa tare doar te va ustura putinhappyfunda?