| dany179 a întrebat:

Am o problema mare cu picioarele. Talpile picioarelor mele sunt in lungime de marimea 40 - 41 dar in latime sunt de 45 - 46. Mereu cand imi cumpar papuci imi iau 42 dar dupa nici 2 luni mi se taie la nivel cu talpa. Nu gasesc nicaieri papuci, e posibil sa fie o boala? Mentionez ca si tata are aceasi problema. Partea nasola este ca nu ma simt confortabil si in largul meu cu nicio pereche de papuci. se poate face comanda de papuci cu masurile exacte ale picioarelor mele? Orice ajutor e bine venit!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Alice00799007 a răspuns:

Da! Iti poti face papuci la comanda!
Pai, am auzit de oala picioarelor-de-elefant dar nu stiu.S-ar putea sa fie si ceva genetic happy