| Dayiii96 a întrebat:

Am si eu o întrebare si cei care ar putea sa mă ajute i-as ruga sa o faca, vreau sa tin o dieta si nu stii ce rezultate ar putea da in 5 zile (ca doar atat e recomandat sa o ti) ea consta in:
-Mic dejun:o jumătate de grape-fruit si o cana de cafea simpla fără nimic in plus sau un pahar de apa
-Prânz:o jumătate de grape-fruit, 2 oua fierte,o felie de pâine prăjită si o salata de legume crude cu pret
-Cina:o jumătate de grape-fruit, carne de pui fiarta(piept de pui) si un pahar de apa.
DAU FUNDA:*! MULTUMESC!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| bubuuu2349 a răspuns:

Sincer, nu mi se pare o idee prea buna. Cel mai bine ar fi sa mergi la un nutritionist, e cea mai buna varianta daca nu vrei sa ajungi la spital sau sa pui rapid kilogramele care le ai dat jos in scurt timp. Cred ca ar trebui sa mananci mai putin, rezultatele vor aparea in ceva timp

2 răspunsuri:
| Purec a răspuns:

Oua fierte in dieta?laughing după ce ca nu slabesti iti dai naiba si ficatul laughing cine naiba ți-a recomandat dieta?

| Purec a răspuns:

Plus ca neglijezi micul dejun, care invariabil te ajuta sa cresti in greutate. Cu dieta asta in 5 zile reusesti sa pui vreo 2 kg si sa ajungi in spital