| yAdrian a întrebat:

Am si eu o intrebare :
Vi se pare normal sa aveti scaun si de 2-3 ori pe zi daca mancati mai mult / alimente care poate produce scaun prin combinarea lor?
Parintilor mei li se pare ceva anormal asta, dar eu nu cred ca este normal. De obicei fac odata pe zi, sau odata la doua zile, dar mai sunt zile cand mananc mai mult si pur si simplu se intampla, sau mananc ceva ce poate provoca asta si fac si de doua ori pe zi.
Am 18 ani.
O sa intreb maine si doctorul, dar vreau sa imi fac asa o parere in mare.
Va rog, fara raspunsuri tampite. Daca n-ai ce face, joaca-te Mario, nu-mi comenta mie!
Multumesc anticipat!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| HuShEr a răspuns:

Este normal nu iti fa griji. depinde si de ce mananci sau cum combini alimentele. totusi ca sa fii sigur consulta si un doctor

| sonia1258 a răspuns:

Este normal.