| costin007 a întrebat:

am si eu o problema mai delicata pe capul penisului, dupa contactul sexual imi apar niste pete mici rosii, astea imi apar de vreo 3-4zile. Pana acum nu am avut nimic, dar deodata dupa contactul sexual imi apar, ce pot fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Robertandrei4858 a răspuns:

Candidoza, de obicei trece intre 4-7 zile?

| Ale5184 a răspuns:

Ai facut sex protejat?

| Robeeert1 a răspuns:

Dacă ai făcut sex neprotejat poate fi o boală cu transmitere sexuală, dacă se agravează și nu trece în câteva zile de la sine du te la ginecolog. De preferat ar fi să te duci acum dar știu cum e așa că mai bine te rogi 2 3 zile să treacă; și dacă nu, fugi la doctor.