| ionutmocanu a întrebat:

Dupa contactul sexual tot timpu imi apar niste pete rosii insotite de mancarime. ce ar putea fi, e grav? tin sa apreciez ca astea se intampla dupa ce mi-a aparut 2 bubite mici pe gland

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ai luat vreo boala de la fetită.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Du iubita la un control

| corbulalbrosu a răspuns:

Probabil este vorba de o alergie sau poate chiar si o forma de infectie insa pentru a afla factorul care-l poate provoca ar fi foarte bine sa fii consultat de un medic dermato-venerolog sau de un medic urolog. Exista posibilitatea ca doar prin analize specifice sa se poata determina agentul patogen care provoaca aceasta manifestare anormala. Sanatate!

| Emilian65 a răspuns:

Mergi impreuna cu prietena la un medic urolog, explica-ti fenomenul si urmati sfatul ce vi-l da acesta.

| SilvanaG a răspuns:

Daca folosesti prezervativ e posibil sa fie o reactie alergica