| catamafia1 a întrebat:

am trecut clasa a 8 a si am cam 1, 50 metru si toti majoritatea rad de mine ca-s prea scund si ei inalti si ce sa fac sa mai cresc si eu.Am trecut a 8 a si sunt scund sad dau funda mersi

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| єχcєєℓ a răspuns:

Hey! Stai liniștit. Ești încă mic. Până la 18 ani o să mai crești.