| alexionut45 a întrebat:

am un prieten care antreneaza abdomenul de 4 ori pe saptamana are un abdomen definit dar zice ca nu face cardio si mananca cam orice in afara de dulciuri si mai rar bea sucuri acidulate.Se poate lucrul acesta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| vRemi a răspuns:

Nu poti antrena abdomenul de 4 ori pe saptamana.
Poate de 2 ori sau 3 ori maxim.

Este posibil sa fie asa definit fara cardio, probabil este acel tip de om care mananca foarte mult si nu se pune nimic pe el.

| Dariaaaaafaranume a răspuns:

Presupun ca da :-)

| cosminelul12 a răspuns:

Se poate dar trebuie sa manance fasole zilnic pentru digestie si sa faca 2 sau 1 ore pe zi de antrenamente nu de 4 ori pe saptamana... fundita!

| szandika a răspuns:

Nu nu se poate

| AlinaElena99 a răspuns:

Este posibil pentru ca daca faci sport si lasi la o parte dulciurile ai sanse mari sa arati cat de bine iti doresti, incearca si tu si convinge-te singur.