| Mihai123211 a întrebat:

Cu poate unu care bea sucuri, energizante, mananca dulciuri sa i se vada 'patratelele' pe abdomen iar altu care respecta alimentatia si lucreaza la sala sa nu reuseasca? Adica oricat as incerca nu reusesc si altii care de abia il lucreaza si nu au nici alimentatia buna sa aiba abdomen frumos sad

4 răspunsuri:
| Nickname1890 a răspuns:

Metabolismul difera de la persoana la persoana... cum sunt aia care baga in ei ca spartii si nu se ingrasa sunt si aia care cum au mancat ceva imediat se vede.

Nu ai cum sa nu reusesti, daca nu vezi rezultate ceva nu faci bine atata timp cat esti clinic sanatos.
Da-mi un mesaj personal si poate descoperim care e problema. toate bune.

| darrio2007 a răspuns:

Organismul difera de la un om la altul.

| Artemisia a răspuns:

Nu toate persoanele sunt la fel. De exemplu, eu oricat as manca, oricat de proasta ar fi mancarea, si oricat de mult as sta la birou, nu ma ingras. Organismul difera.

| Răzvi4Deni a răspuns:

Viaţa de multe ori este nedreaptă, o spun din proprie experienţă!
Dar depinde şi de corpul tau şi de stilul tău de viaţă.
Depinde şi de vârstă, poate încă nu ai construcţia ispravită!