| danyfrz a întrebat:

As avea nevoie de ajutor în legătură cu slăbitul.. Vreau sa îmi slăbesc picioarele, suntdestul de groase picioarele mele iar eu în rest sunt slăbuțe va rog dați sugestii ce sa fac sa le aduc la o forma cât de cât ok. Mulțumesc ofer funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| J0B0MAT a răspuns:

Incearca să alergi, să faci genuflexiuni, fandari.

| WeAreSmart a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=lGNtgLNn-Tc alearga si antreneaza bratele, umerii, spatele, abdomenul ca sa fie totul proportional. Stai mai putin pe scaun.

| CiocolataCalda a răspuns:

Daca asa e conformatia ta, chiar nu prea ai ce sa faci. Si eu am o colega asa: de la burta in sus este finuta si slaba si de la fund in jos este imensa. Asa e conformatia ei, nu are ce sa faca. Oricat ar incerca cu exercitii sau diete, in final, conformatia tot aia o sa i fie.