| anonim_4396 a întrebat:

Aseara nu prea am putut sa dorm, ma durea coloana cervicala in orice pozitie as fi stat...
Si nu prea inteleg de ce pentru ca nu sunt o persoana sedentara, am alergat cam in fiecare zi in ultima luna si am jucat fotbal chiar si pe 31 decembrie si seara am dansat, nu am stat deloc jos...
totusi am cam stat mult la pc in ultimele doua saptamani
sa fac niste exercitii?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Felys a răspuns:

Poate sa fie si de la curent durerea, deasemeni si pozitia incomoda de la pc, ia si tu niste antiiflmatoare si ai grija cand mai iesi afara sa fii imbracat bine si iti va trece

| Faxan a răspuns:

Poate ai facut miscari bruste sau nai dormit bine (poate sa fie si de la calculator ca aistat mult) dar dupa cummia spus mama nu trebuie sa faci nici un exercitiu trebuie doar sa stai cu capul drept si sa nu te misti cu el.
Daca dorestisa te intorci intoarcete cu tot corpul ..bafta.