| bRom a întrebat:

aseara pe la 1-2 noaptea am inceput sa am frisoane si eram foarte ametit.M-am dus pana la baie si debea puteam sa ma tin pe picioare.
Dimineata cand m-am trezit, nu mai aveam frisoane, nu mai eram asa de ametit dar parca simteam ceva in cap.M-am imbracat si am pornit spre scoala si ma dureau toti muschii. Oboseam repede si imi auzeam inima cum bate rapid, parca aveam inima in cap.O auzeam foarte clar.
M-am invoit de la scoala si am ajuns acasa.Am luat un paracetamol si m-am culcat. Dupa ce m-am trezit am mancat.Acum ma simt putin incarcat, nu gandesc prea limpede.Parca as fi stat in spital 3 luni si as iesi pentru prima data afara.Stiu ca numai un doctor imi poate spune exact ce am,dar vreau sa stiu despre ce poate fi vorba, un microb sau altceva.Dau FUNDA!
Multumesc anticipat!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Ai o suprainfectie pe undeva. Cel mai probabil bacteriana, posibil si virala.
Trebuie vazut unde si dat tratament corespunzator, lucru pe care il poate face doar medicul.

| bRom explică (pentru IzvorulDeIntelepciune):

Mi-a trecut tot.Dar acum ma inteapa partea stanga sub coasta.Ce poate fi?

2 răspunsuri:
| PrisacaruVlad01 a răspuns:

Am avut si eu asa ceva, cand ma ridicam din pat parca cadeam jos, nu puneam adormi, imi era cald, pe la 3-4 noaptea stateam parca aveam lipite pe mine baloane. Parca ma tragea cineva. In acea zi am fost la doctor. Insa inainte sa am toate astea am fost la un gratar cu prietenii, la caldura, de aceea am avut febra. Doctorul mi-a zis ca e de la fum + caldura.Doctorul mi-a zis sa beau un medicament, nu stiu cum se numea, era sarat foarte sarat! Dupa 2 zile mi-am revenit!