| bogdanme889 a întrebat:

Azi am dat unui coleg o lovitura puternica in stomac nu cu pumnul mana era deschisa a fost o lovitura de karate baiatului i-a venit sa vomite si il durea stomacul ce se poate intampla?(pun intrebarea fiindca mi-e frica si nu stiu daca e grav sau nu)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| GrigoreVarlam a răspuns:

Mai asteapta si tu pana maine sa vezi daca vine la scoala, o sa-ti dai singur raspunsul astfel. laughing