| Stargoz a întrebat:

Azi-dimineata, cand ma spălăm pe fata cu sapun am atins din greseala si buzele si am impresia ca mi-a intrat putin sapun in gura. Se poate intampla ceva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Nu mă laughing mai grav e că te speli cu săpun pe față, săpunu usucă rău. pe față te speli cu-n gel de curățare destinat tipului tău de ten și neapărat SPF 50 în perioada asta când ieși din casă

8 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Poate iti va creste par pe limba. big grin

| Simpatic a răspuns:

Nu se intampla nimic happy

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Vai ce grav, hai mă că nu mori ce ai.Ai inghitit o cantitate mică infimă nu pățesti nimic.

| Donsavas a răspuns:

Dacă era otrăvitor nu se mai folosea

| RKBlue a răspuns:

Nu se intampla nimic.
Dar nu te spala cu sapun pe fata., caci iti usuca pielea.
Foloseste un gel de curatare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se intampla nimic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu are ce sa ți se întâmple.

| AntonioEulian a răspuns:

Altele primesc sloboz, de la 2 barbati deodată+că îl înghit! Și nu se plâng!