| robertzica a întrebat:

Azi am inghitit din greseala un balon de sapun.

Vroiam sa respir cand aveam chestia aia de suflat aproape de gura si mi-a intrat. Am baut apa, am mancat o piersica, sunt ingrijorat, ce se poate intampla?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Janetthe a răspuns:

Un balon de sapun inonsensiv catre corp nu ai patit nimic happy

5 răspunsuri:
| Sოﺁℓε a răspuns:

Absolut NIMIC.

| Lucian_Magnus_1980 a răspuns:

Nu-ti pica ficatul de la un balon de sapun. Eu am mancat cu buna stiinta de 3 ori ciuperci mortale, si uite ca pot sa-ti raspund. happy

| Correct a răspuns:

Daca ai mancat o piersica totul e oklaughing)

| robertzica explică:

Cand respir parca ma gadila putin in gat

| Satann666 a răspuns:

Balon de sapun? nu o sa petesti nimic rolling on the floor